Start w pierwszej rundzie Pucharu Świata rajdów Baja w Arabii Saudyjskiej
mogę uznać za udany.
Po 3 dniach ścigania, rajd ukończyłem na 14 pozycji w generalce oraz 4 w klasie weteran.
To mój pierwszy rajd w Saudi. Teren był fajny, bo zróżnicowany. Od szybkich przelotów po szutrach i kopkim piachu, po podjazdy i wydmy.
Teraz czas na powrót do domu ![]()
Niebawem Jordania ![]()
Podziękowania
@samf_gov
@wladcydrog
@motolife24lublin
@25srv
@irina.petrichei






Dodaj tu swój tekst nagłówka

